O firmie

Biuro Rachunkowe „Magda” już od pierwszych dni prowadzenia działalności kładzie szczególny nacisk na jakość świadczonych usług. Od lat obsługuje przede wszystkim przedsiębiorców z sektora małych, średnich oraz dużych firm.

W obu biurach pracuje zespół starannie wyselekcjonowanych pracowników, którzy swoje doświadczenie zdobywali przez lata i wciąż pracują nad pogłębianiem wiedzy teoretycznej i praktycznej. Dzięki temu mogą obsługiwać klientów kompleksowo i profesjonalnie. Dowodem zadowolenia klientów jest to, że wielu z nich współpracuje z biurem od samego początku. Wysoka jakość oferowanych usług jest także potwierdzona licznymi referencjami.

Biuro stwarza swoim pracownikom szerokie możliwości rozwoju i udostępnia przeróżne udogodnienia mające wpływ na jakość i wygodę wykonywanych zadań. Zaliczyć do nich można dostęp do najnowszych publikacji i specjalistycznych serwisów informacyjnych.

Biuro Rachunkowe „Magda” zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta, co czyni je jednym z najlepszych biur w Lesznie i Poznaniu. Jego pracownicy posługują się w pracy wyspecjalizowanym oprogramowaniem i narzędziami, dzięki którym wykonują poszczególne czynności prawidłowo i sprawnie.

Zapraszamy do jednej z naszej siedzib